Spaghetti z sosem pomidorowym i krewetkami

Spaghetti z sosem pomidorowym i krewetkami

Spaghetti z sosem pomidorowym i krewetkami

Szybkie danie, pyszne danie dziś na talerzu przedstawiam. Makaron spaghetti lekko połamałam aby kluski były krótsze, do sosu użyłam pomidorów świeżych ze skórka bo tak lubię, można skórkę zdjąć lub użyć pomidorów z puszki. Użyłam krewetki białej ale tutaj pełna dowolność, może być olbrzymia, tygrysia czy jaką tam lubicie i kupicie. Makaron w sosie pomidorowym z krewetkami. ROZWIŃ I CZYTAJ DALEJ..... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

DoowaDoowa

Gotuje bo lubię, pieke bo kocham to robić i bawie sie tym doskonale.Zapraszam do odwiedzania mojego bloga Moje Małe Czarowanie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

krewetki, kluski, makaron, makarony, sosy, fit, sos pomidorowy, spaghetti, owoce morza, dania z makaronem, sos spaghetti

Inne przepisy z Moje Małe Czarowanie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.