Keto mazurek kokosowo – pistacjowy (Paleo, LowCarb)

Keto mazurek kokosowo – pistacjowy (Paleo, LowCarb)

Keto mazurek kokosowo - pistacjowy, czyli witajcie wielkanocne klimaty Nastał czas mazurków i bab wielkanocnych. Osobiście preferuję te pierwsze, chociaż babki, jeśli nie są suche, to też chętnie skonsumuję... :) Keto mazurek kokosowo - pistacjowy to moja tegoroczna propozycja wielkanocnego ciasta. Ja co prawda w tym roku na Wielkanoc planuję sernik z jogurtów oraz - na specjalne życzenie - będę robić z mamą keto tort szwarcwaldzki ... Ten ostatni raczej mało wielkanocny w charakterze, ale skoro taka wola n...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.