Keto fuczki, czyli placki z kapusty kiszonej (Paleo, LowCarb)

Keto fuczki, czyli placki z kapusty kiszonej (Paleo, LowCarb)

Keto fuczki, czyli placki z kapusty kiszonej (Paleo, LowCarb)

Keto fuczki - idealne na keto obiad zimową porą One nie wyglądają... W zasadzie trudno mi było znaleźć taki kąt, pod którym keto fuczki w ogóle się jakoś prezentują, stąd wątpliwa jakość ujęć. Z pewnością przydałaby się powtórna sesja zdjęciowa... Mimo faktu, że modelki z nich raczej wymagające, pozostałe aspekty są już bez zarzutu. Szybkie, łatwe w wykonaniu i naprawdę smaczne. Czy właśnie nie tego oczekujemy od dań obiadowych...? Oczywiście najlepiej jak jedzenie na talerzu prezentuje się atrakcyjnie... W koń... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

obiad, gulasz

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.