Awokado zapiekane w boczku (Keto, Paleo, LowCarb)

Awokado zapiekane w boczku (Keto, Paleo, LowCarb)

Awokado zapiekane w boczku - śniadanie idealne na wejście w ketozę i adaptację Dzisiaj przedstawiam bardzo proste danie, składające się z czterech głównych składników. Należą do nich: awokado , jajko , boczek i parmezan. To zestawienie produktów stanowi kwintesencję keto diety . Bez względu na to, w jaki sposób je połączysz, zawsze powstanie z tego bardzo ketogeniczna potrawa... A kombinacji jest pewnie bez liku. :) Dzisiaj skupimy się na jednej z nich, a jest to mianowicie awokado zapiekane w boczku. Jajko i p...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

boczek, sałatka, sałatki

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.