Tatar ze śledzia

Tatar ze śledzia

Tatar ze śledzia

Tym razem zapraszam na danie rybne , a dokładniej rzecz ujmując na tatar z marynowanego śledzia . Jak na tatar przystało, wszystkie składniki wykorzystane do jego przygotowania są zimne, niczego nie gotujemy, ani nie podgrzewamy. Ten akurat tatar bazuje na marynowanych składnikach, gdyż zarówno sam śledź jak i dodatki takie jak grzyby czy kapary są z marynaty. Po odlaniu marynat ze wszystkich składników i dokładnym ich osączeniu, rybę kroję w małą, ale nie mikroskopijną kostkę. Podobnie robię z grzybami, któ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

mecooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, grzyby, koreczki, ryby, ryba, sałatka, sałatki, przystawki, pieczarki, bagietka, przekąski, owoce morza, sałatka śledziowa

Inne przepisy z MeCooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.