Ryba z piekarnika

Ryba z piekarnika

Ryba z piekarnika

Przepis na : obiad

Ryba pieczona z dodatkiem rozmarynu, pomidorów, cytryny i cebuli. Wykonanie tego dania jest bardzo proste i nie trzeba się przy nim dużo napracować. Ważne aby kupić rybę już oczyszczoną, taką z której usunięte są zarówno łuski jak i wnętrzności. Wszystko co nam pozostaje zrobić z taką rybą to jej umycie, osuszenie i ułożenie na warzywach. Ryba przygotowana według poniższego przepisu jest zdrowa, lekka i bardzo smaczna. Dobrze smakuje podana z ryżem i warzywami, wraz z którymi była pieczona. Znajdziesz mnie ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.