Roladki naleśnikowe z łososiem

Roladki naleśnikowe z łososiem

Roladki naleśnikowe z łososiem

Przepis na : kolacja

Z placków naleśnikowych wyczarować można całe mnóstwo pysznych dań. Naleśniki podawać można z ulubionym nadzieniem bądź wykorzystać je jako bazę innych dań. Wspaniale smakują faszerowane mięsem i zapiekane w sosie pomidorowym lub nadziewane warzywami i zapiekane w sosie serowym . Ciekawym sposobem na wykorzystanie naleśników jest zastąpienie nimi placków tortilli i przygotowanie na ich podstawie roladek. Aby nieco urozmaicić smakowo, ale także i wizualnie takie roladki, fajnie jest je zrobić z naleśników sz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.