Karczochy w sosie serowym

Karczochy w sosie serowym

Karczochy w sosie serowym

Przygotowując dania z dodatkiem karczochów najczęściej sięgam po karczochy marynowane. Marynowane karczochy idealne odnajdują się na pizzy, w sałatkach oraz jako składnik antipasti. Świeże karczochy najbardziej lubię gotowane lub z piekarnika. Najlepsze do jedzenia są młode okazy karczochów, gdyż zawierają sporą ilość jadalnych części, czego nie można powiedzieć o starszych jednostkach. Przepis na danie poniżej to przepis na karczochy w sosie serowym . Ze względu na dość pospolity, jak dla mnie przynajmniej s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.