Burgery wołowe

Burgery wołowe

Burgery wołowe

Przepis na : obiad

Te burgery wołowe zrobicie w domu w bardzo łatwy sposób. Aby przygotować burgery wołowe potrzebujecie dobrej jakości mięso wołowe mielone, minimalną ilość przypraw, bułkę oraz jajko. Burgery podać możecie z dowolnie wybranymi przez siebie dodatkami. Ja postawiłam na podstawowe dodatki takie jak sałata, pomidor i ogórek kiszony. Burgery smakują wyśmienicie podane na domowej bułce do burgerów. Przepis na bułki do burgerów znajdziecie TUTAJ . Znajdziesz mnie na Instagram:  mecooksblog  oraz Facebook:&nb... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.