Pstrąg z zielonym kaszotto, szparagami i sałatką

Pstrąg z zielonym kaszotto, szparagami i sałatką

Pstrąg z zielonym kaszotto, szparagami i sałatką

Przepis na : obiad

W trójmieście pogoda nas średnio rozpieszcza, jest zimno, wilgotno, a jak już zdecydujesz się wyjść to w końcu i tak zmokniesz, więc siedzisz w domu, oglądasz Netflix, kłócisz się z facetem i jesz. Normalnie człowiek by gdzieś wyszedł, coś zrobił, a teraz to nawet mi się nie chce, więc nie wiem co musi czuć reszta świata. Nie lubię takich mało produktywnie spędzonych chwil, wolę kreatywnie spędzać czas, toteż oprócz tego, że w ten weekend namiętnie studiuję, i filmy też, to czasem coś pogotuję, a najbardzie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mango Papaja

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.