Pieczarki faszerowane

Pieczarki faszerowane

Pieczarki faszerowane

Szybka przystawka Pieczarki o dużych kapeluszach można wykorzystać do faszerowania. Traktujemy je jak jadalne miseczki, w których można ukryć wiele smacznych produktów łączących się ze sobą w jedną pyszną całość. Faszerowane pieczarki to cudowna przystawka na szybko. Ich przyrządzenie trwa chwilę, a włożone do bardzo rozgrzanego piekarnika są gotowe w dosłownie 10 minut. Ja dziś przygotowałam zaledwie 4 pieczarki nadziewane , ale spodziewając się gości, przygotujcie o wiele więcej, ponieważ są numerem 1 i każd... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MamaOskarka

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Wioleta g-a

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pieczarki, szynka, naleśniki, rukola, przystawki, naleśnik, panini, naleśniki z pieczarkami, kasza jaglana, szpinak, makaron, makarony, sos pieczarkowy, sosy, drożdżowe, grill, impreza, makaron ze szpinakiem, makaron z szynką, dania z makaronem, pieczona szynka, pieczeń z szynki, bez pieczenia, sos czosnkowy

Inne przepisy z MamaOskarka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.