Sałatka pieczarkowa z serem.

Sałatka pieczarkowa z serem.

Sałatka pieczarkowa z serem.

Przepis na : sałatka

Świąteczne zakupy, masa produktów w koszu, te co nie zapisane oczywiście pominięte ;). Tak też się stało z nieszczęsnym majonezem. Kiedy przyszło do robienia naszej ulubionej sałatki pieczarkowej, okazało się iż w słoiku (który wydawał się być pełny) znalazłam tylko ok 1/4 ilości.Jako, że potrzeba znów okazała się matką wynalazku, powstała całkiem nowa sałatka. Pyszna! Kremowy delikatny ser topiony emmentaler firmy Lactima doskonale się sprawdził.Dodał nowego wyrazu i smaku. Gorąco Wam polec... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Malinowe Pocałunki

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

elwira K

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ser, sałatki, sałatka, sałatka pieczarkowa, salatka z serem, malinowe, ogórki, majonez, pieczarki, grzyby, ogórki kiszone, pyszna sałatka, świąteczne przepisy, kanapka, słoik, kanapki, sałatka z majonezem, sałatka z ogórka kiszonego, dania na gorąco

Inne przepisy z Malinowe Pocałunki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.