Placek drożdżowy z tuńczykiem i kukurydzą

Placek drożdżowy z tuńczykiem i kukurydzą

Placek drożdżowy z tuńczykiem i kukurydzą

Placek drożdżowy z tuńczykiem i kukurydzą  Dziś zapraszam na nietypowy placek drożdżowy z tuńczykiem, kukurydzą i żółtym serem . To pyszna przekąska na imprezę lub piknik. Taki placek drożdżowy jest bardzo prosty w przygotowaniu. Ciasto możecie przygotować z użyciem mleka, wody lub mleka z wodą, ale ciasto na samym mleku jest delikatniejsze i smaczniejsze. Ja lubię takie ciasto przygotowywać z podwójnej porcji i zamrażać. Po rozmrożeniu i podrośnięciu w kilka chwil mam gotową przekąskę z dowolnymi dodatk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.