Koperkowa sałatka ziemniaczana (grillowa)

Koperkowa sałatka ziemniaczana (grillowa)

Koperkowa sałatka ziemniaczana (grillowa)

Koperkowa sałatka ziemniaczana grillowa  Jeśli szukacie przepisów na nowe sałatki do grilla , dzisiejsza  koperkowa sałatka ziemniaczana z będzie idealna. Jest prosta, szybka i pyszna, przygotujecie ją z minimum prostych i tanich składników. Dzisiejsza wersja sałatki to przepis minimalistyczny, ale jeśli będziecie mieli ochotę trochę zmienić jej smak, możecie dodać do niej inne ulubione dodatki - świetnie sprawdzi się na przykład podsmażony na chrupko boczek, chuda szynka lub ugotowane na twardo ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dieta Daniela

Dieta warzywno-owocowa. Bez mięsa, tłuszczu oraz białej mąki. Sposób na pobudzenie swojego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.