Smażone przegrzebki z czosnkiem

Smażone przegrzebki z czosnkiem

Smażone przegrzebki z czosnkiem

Przepis na : kolacja

Przegrzebki zwane są też jako małże św. Jakuba. Są to dość chętnie wybierane owoce morza oraz jednym z najbardziej cenionych przysmaków na świecie. Oprócz wykwintnego smaku, mają również w sobie sporo witamin i minerałów. Szybki przepis na: Mule w cydrze Decydując się na zakup małży św. Jakuba powinniśmy wybierać jak najświeższe. Wybierając owoce morza powinniśmy zwrócić uwagę, czy nie ma jakiś przebarwień, ani nie są one wysuszone. W przypadku tych małży górna, jak i dolna część muszli powinna być całkowicie ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.