Keto pasta jajeczna w 10 minut

Keto pasta jajeczna w 10 minut

Keto pasta jajeczna w 10 minut

Przepis na : śniadanie

Keto pasta jajeczna jest idealnym przykładem potrawy, która pasuje do diety ketogenicznej. Dlaczego? Otóż jaja, które stanowią główny składnik tej pasty, są doskonałym źródłem tłuszczów i białka, przy minimalnej zawartości węglowodanów. Czym jest dieta ketogeniczna? Dieta ketogeniczna jest planem żywieniowym, który skupia się na zmniejszeniu spożycia węglowodanów do minimum, zwiększeniu spożycia tłuszczów i umiarkowanym spożyciu […] czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.