Świąteczna sałatka śledziowa z porem

Świąteczna sałatka śledziowa z porem

Świąteczna sałatka śledziowa z porem

Czy u Was obowiązkową pozycją w świątecznym menu jest śledzik? U nas nie ma takiej tradycji, jednak tą sałatkę lubię najbardziej i właśnie w okresie świątecznym przygotowuję ją dla przyjaciół , którzy zawsze chwalą jej smak. Przepis na nią pochodzi z zeszytu mojej Mamy dlatego mam do niego duży sentyment i tym samym postanowiłam się z Wami podzielić kolejnym s makiem wspomnień .  Świąteczna sałatka śledziowa z porem  SKŁADNIKI :  600 g matiasów  1 nieduży por (jasna część) 3 jajka 4 ogór... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarny Świat Konczi i Szpileczki

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

Konczi i Szpileczka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ogórki, por , świąteczne przepisy, fasola, majonez, sałatki, sałatka, przepisy na święta, ogórki konserwowe, fasola czerwona, czerwona fasola, sałatka ze śledziem, mak, sałatka śledziowa, ryby, ryba, boże narodzenie, ryby na święta, sałatka śledziowa z jajkiem, salatka z jajkiem, sałatka z majonezem, sałatka na boże narodzenie, jajka na święta

Inne przepisy z Kulinarny Świat Konczi i Szpileczki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.