Domowa biała kiełbasa

Domowa biała kiełbasa

Domowa biała kiełbasa

Przepis na : obiad

Szkoły robienia białej kiełbasy są dwie: używamy do niej peklosoli lub zwykłej soli. Przy użyciu peklosoli kiełbasa będzie lekko różowa, natomiast przy użyciu soli zwykłej po ugotowaniu będzie szarawa.  Moja dzisiejsza wersja jest zrobiona na peklosoli. Jeśli nie zależy Wam na ładnym kolorze kiełbasy, spokojnie można ją zrobić na zwykłej soli, gdyż biała kiełbasa jest przeznaczona do szybkiego  spożycia i użycie peklos... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Autor

Kulinarne przygody GatityKulinarne przygody Gatity

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kiełbasa, biała kiełbasa, mielone, mięso, żurek, przepisy na święta, zupa, mięso mielone, świąteczne, pietruszka, dania mięsne, seler, świąteczne przepisy, warzywa, kiełbaski, marchewka, lekka, karkówka, chleb, przetwory, obiad, wielkanoc, żurek z białą kiełbasą, zupa z selera, lekkie dania, szybka zupa, szybka zupa seler, mielone z warzywami, zupa z mięsem mielonym, mielone mięso z warzywami

Inne przepisy z Kulinarne przygody Gatity

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.