Zapiekanka ziemniaczana z łososiem

Zapiekanka ziemniaczana z łososiem

Zapiekanka ziemniaczana z łososiem

Przepis na : obiad

Zapiekanka ziemniaczana z łososiem – szybka i prosta, a taka pyszna, że hej! :) Pomysł na ten szybki obiad wpadł mi do głowy całkiem przypadkowo, gdy miałam leniwy dzień i nie chciało mi się zbytnio stać przy garach i wymyślać skomplikowane dan The post Zapiekanka ziemniaczana z łososiem appeared first on KulinarnePrzeboje.pl . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinkaPaulinka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zapiekanka ziemniaczana, zapiekanka, zapiekanki, łosoś, obiad, szybki obiad, ziemniaki, ryba, ciastka kremówki, zapiekanka z ziemniakami

Inne przepisy z Kulinarne Przeboje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.