Deser z nasionami Chia i truskawkami

Deser z nasionami Chia i truskawkami

Deser z nasionami Chia i truskawkami

Przepis na : deser

Deser z nasionami Chia i truskawkami – to prosty i szybki deser z truskawkami , więc wypróbujcie go koniecznie póki końcówka sezonu jeszcze trwa. Deser z nasionami Chia jest idealny dla osób na diecie cukrzycowej , ale nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy, mający ochotę na coś zdrowego skusił się na to danie ;) (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Dlaczego warto jeść Chia? Dieta bogata w kwas alfa-linelenowy oraz błonnik wpływa pozytywnie na uniknięcie zaburzeń lipidowych oraz zwiększa wra... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta na zaparcia

Ograniczenie niektórych produktów pozwoli zwalczyć zaparcia osobom na to podatnym. Trzeba zmienić trochę dotychczasowe zasady żywieniowe, by wspomóc pracę jelit.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.