Ziemniaczane kotleciki z groszkiem i tuńczykiem

Ziemniaczane kotleciki z groszkiem i tuńczykiem

Ziemniaczane kotleciki z groszkiem i tuńczykiem

Jeśli zaglądacie na bloga od dłuższego czasu, to wiecie, że uwielbiam momenty przemiany jednej pory roku w drugą. Szczególnym sentymentem darzę przemianę lata w jesień ♥, jednak każda z nich jest wspaniała! Wczesne przedwiośnie uwielbiam za lekko ciepłe powietrze, które po długich, zimnych miesiącach jest jak wszechogarniająca radość i nadzieja, za zapach ziemi, zielone zalążki na drzewach i pod stopami, coraz głośniejsze ptasie rozmowy i coraz cieplejsze promienie słońca. Mimo tych wszystkich zalet, przedwioś... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tuńczyk, dipy, ziemniaki, grzyby, obiad, sosy, ryba, ryby, mięso, obiad na szybko, szybki obiad, jajka w sosie wiosennym, ryba po grecku

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana