PROJEKT ŚNIADANIE: Çilbir, czyli jajka po turecku

17
 • PROJEKT ŚNIADANIE: Çilbir, czyli jajka po turecku
 • PROJEKT ŚNIADANIE: Çilbir, czyli jajka po turecku

  Jajka, jogurt, masło...starzy, dobrzy znajomi będący podstawą wielu dań, a śniadań w szczególności. Jednak, czy próbowaliście je kiedyś połączyć w jedno danie? Nie chodzi mi tu o żadne omlety, czy francuskie tosty, gdzie trzeba wszystko ze sobą wymieszać ale o połączenie tych składników w całość, jako odrębne elementy dania. Cilbir, czyli jajka po turecku to pozycja, która właśnie w taki sposób łączy ze sobą jajko, jogurt i masło. Każdy z tych trzech bohaterów odgrywa w tym przepysznym śniadaniu kluczową rolę... Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana


  Tematycznie do tego przepisu

  • Jajka faszerowane - najlepsze przepisy
   Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

   Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?
   Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

   Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

  Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

  Dodaj komentarz