PROJEKT ŚNIADANIE: Domowe orzechowe

PROJEKT ŚNIADANIE: Domowe orzechowe

PROJEKT ŚNIADANIE: Domowe orzechowe

Któż nie lubi zacząć czasem dnia od czegoś słodkiego? :) Szczęśliwie w tym semestrze wtorki to dla mnie wolne dni i dlatego też mogę sobie pozwolić na późne, leniwe śniadanie ( zaraz po powrocie z wyspacerowanym psem ;)). Będzie słodko- słono. Nie tylko na długie śniadaniowe poranki, ale i na te w biegu. Przygotowanie to max. 15 min. A do tego kawa, herbata, dżem lub kawałek żółtego sera. Przygotujcie mocny blender/ kuchennego robota. Czas start! :D Domowe masło orzechowe Potrzebujesz: 1 łyżkę stołową cukru pu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Które orzechy są najzdrowsze?

Małe zestawienie orzechów.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania, masło orzechowe, orzechy

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.