Krem z topinamburu z orzechami włoskimi

Krem z topinamburu z orzechami włoskimi

Krem z topinamburu z orzechami włoskimi

Ku mojej radości od kilku dni w centralnej Polsce mamy w końcu śnieg, który utrzymuje się na powierzchni dłużej, niż przez 2 dni. Lekki mróz, skrzypiący pod butami śnieg i jego drobinki mieniące się w blasku zimowego słońca lub księżycowej pełni, to rzeczy, które budzą we mnie najszczerszą radość! :) A po mroźnym spacerze, z różowymi, zimnymi policzkami i śniegiem we włosach czas na wewnętrzne rozgrzanie, dlatego zapraszam na talerz kremowej dobroci. Zima to sezon, w którym łatwo o topinambur, czyli słonecznik... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, sałatka, sałatki, obiad

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.