3 sposoby na przechowanie czosnku niedźwiedziego

3 sposoby na przechowanie czosnku niedźwiedziego

3 sposoby na przechowanie czosnku niedźwiedziego

Słyszeliście kiedyś o czosnku niedźwiedzim? To sezonowy przysmak na Wyspach Brytyjskich, znany od zarania dziejów również wśród starożytnych Garmanów, którzy przypisywali mu cechy leku dobrego na wszystko. W Polsce, choć roślina ta pojawia się już w marcu, a zbiory trwają do maja, wciąż niewiele się o niej słyszy i prawie nie widuje na targach, czy bazarkach. Zachwycił mnie kiedyś ten liściasty czosnek, omamił soczystą zielenią i masą zdrowotnych właściwości, które wspierają układ sercowo-naczyniowy, pomaga... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, gulasz, chleb

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.