Najlepsza sałatka ziemniaczana z kiszonymi ogórkami

Najlepsza sałatka ziemniaczana z kiszonymi ogórkami

Najlepsza sałatka ziemniaczana z kiszonymi ogórkami

Przepis na : sałatka

Najlepsza sałatka ziemniaczana z kiszonymi ogórkami Najlepsza sałatka ziemniaczana z kiszonymi ogórkami.   Uwielbiam tą sałatkę, gości u nas rzadko, zdecydowania za rzadko ! Czas to zmienić i przypomnieć sobie ten przepis. Mi ten przepis przypomniał się w święta, gdy okazało się, że kilka ziemniaków nie trafiło do żurku. Znalazłam je rano w garnku i nagle olśnienie co z nimi zrobię. W głowie pojawiała mi się myśl o tej sałatce i w ciągu chwili ta sałatka była już gotowa. Tak więc, ta sałatka wpisuję si... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia na wzgórzu

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.