Faworki na piwie

Faworki na piwie

Sprawdzony przepis na chrupiące faworki na piwie. Idealny pomysł na pyszną przekąskę karnawałową, a szczególnie na tłusty czwartek! 3 – składnikowe, proste w przygotowaniu ciasto oraz dokładny opis krok po kroku, sprawi, że z przepisem poradzi sobie nawet początkujący. Kruche faworki z piwem i żółtkami na smalcu, są świetną alternatywą dla klasycznych faworków na śmietanie. W przeciwieństwie do tych drugich, faworki piwne dłużej utrzymują świeżość i chrupkość. Dzięki temu są doskonałe nie tylko pierw...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.