Proste Przekąski Sylwestrowe - ponad 25 przepisów (Ebook)

Proste Przekąski Sylwestrowe - ponad 25 przepisów (Ebook)

Proste Przekąski Sylwestrowe - ponad 25 przepisów (Ebook)

Moje kolejne dzieło! Przygotowane specjalnie dla Was na Sylwestra 🎇 E-book "Proste Przekąski Sylwestrowe" zawiera ponad 25 przepisów na różnego rodzaju przekąski, wykonane z prostych i ogólnodostępnych składników. Przepisy są nieskomplikowane i w większości składają się z kilku składników, a ich przygotowanie nie zajmuje więcej niż 30 minut pracy. Choć znajdą się i takie z większą liczbą składników oraz bardziej czasochłonne.  Wśród nich znajdziecie przepisy całkiem nowe oraz kilka najpopularniejszych prz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia MagdaLeny

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

12 pysznych przekąsek na sylwestra

Najpyszniejsze przekąski na sylwestra, wybrane pod względem liczby przekierowań na przepis docelowy.

Czytaj dalej...

Autor

Kuchnia MagdaLenyKuchnia MagdaLeny

Uwielbiam eksperymentować w kuchni, która zamienia się w małe laboratorium...a ja mieszam, próbuję, przyprawiam, miksuję, zmieniając popularne przepisy lub tworząc własne autorskie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, tarta, przekąski, zupa, tort, torty, sałatka, tortilla, sałatki, roladki, ciasta bez pieczenia, krokiety, boczek, brokuł, szynka, łosoś, roladki z tortilli, przekąski, sałatka imprezowa

Inne przepisy z Kuchnia MagdaLeny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.