Won-ton-ki z grzy-ba-mi w so-sie ze szpi-na-ku i czo-snku

Won-ton-ki  z  grzy-ba-mi  w  so-sie  ze  szpi-na-ku i czo-snku

Won-ton-ki z grzy-ba-mi w so-sie ze szpi-na-ku i czo-snku

Przepis na : kolacja

Najlepsze pomysły na posiłek przychodzą mi do głowy kiedy robię go z tego co mam „pod ręką”. Intuicja to podstawa przy gotowaniu. Pewnym popołudniem poczułam się strasznie głodna. Wiedziałam, że muszę coś zjeść przed wysiłkiem Pilates, które miałam o godzinie 17. Otworzyłam lodówkę. W oczy od razu rzuciła mi się torba ze szpinakiem oraz trzy, nieco już przywiędnięte grzyby Portabella. Następnie przerzuciłam uwagę na zamrażalnik. Przejrzałam zawartość wszystkich torebek i pojemników. Znalazłam w ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Jem więc Jestem

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Autor

MARTA FOWLIE

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grzyby, ciasto, sosy, pierogi przepis, szpinak, pierogi, jajko, czosnek, kluski, pieczarki, czosnkowy, do pracy, chleb, pierogi z szpinakiem, pierogi ze szpinakiem, sos z grzybów , wegetariańska, przekąska, przekąski, obiad, kolacja, makarony, makaron, zupa, pierogi przepis ciasto, ciasto na pierogi, ciasto z bezami, sos czosnkowy, pieczarki do obiadu, obiad z makaronem

Inne przepisy z Jem więc Jestem

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.