Pieczona owsianka z bananem i czekoladą

Pieczona owsianka z bananem i czekoladą

Przepis na : śniadanie

Dziś zapraszam na ostatnią moją ulubioną formę podania owsianki, czyli taka chrupiąca pieczona z różnymi dodatkami. Tym razem padło na banana oraz gorzką czekoladę. Dawniej uwielbiałam klasyczne, gęste owsianki na mleko i potrafiłam je jeść prawie codziennie. Z biegiem czasu moje smaki się nieco zmieniły i teraz bardziej smakują mi wytrawne śniadania, a owsianka wpada najczęściej właśnie w takiej pieczonej formie,  jako drugie śniadanie albo coś słodkiego do przekąszenia. Zaletą takiej owsianki niewątpliwie...

Czytaj dalej na blogu Healthy food explorer

Warto przeczytać

Dlaczego warto jeść owsiankę?

Każdy z nas wie, że owsianka jest zdrowa lecz nie wiadomo dlaczego. Z pewnością dlatego, gdyż zawiera dużo błonnika i jest bogatym źródłem węglowodanów złożonych.

Czytaj dalej...

Rewelacyjny wpływ płatków owsianych na zdrowie i urodę

Płatki owsiane zawierają witaminy z grupy B, E, PP oraz wszelkie mikroelementy odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego.

Czytaj dalej...

Składniki E - sprawdź, co kryje się pod chemicznymi dodatkami do żywności

Chemiczne dodatki do żywności potocznie nazywane „składnikami E” zostały dopuszczone do użytku przez instytucje Unii Europejskiej i są one uznawane za bezpieczne i dozwolone do użycia.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.