Ciasto bananowe w polewie czekoladowej

Ciasto bananowe w polewie czekoladowej

Ciasto bananowe w polewie czekoladowej

Czyli jak zutylizować przejrzałe banany.   Mam głęboko zakorzenioną awersję do przejrzałych bananów. Idealny banan dla mnie to taki jeszcze zielonkawy i mocno twardy. W tej postaci mogę pochłaniać je w nieograniczonej ilości, do momentu kiedy, albo zabraknie mi bananów, albo rozboli mnie żołądek z przejedzenia. Żółty, miękki, a tym bardziej na czarno dojrzewający banan - bleh - to nie dla mnie! Ostatnio zaszalałam i wróciłam z zakupów z 2kg bananów. Wspólnym wysiłkiem moim i Pana Męża, pożarliśm... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, ciasto bananowe, polewa czekoladowa, bananowe, polewa, czekoladowa, banan, pieczenie, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, jajko, mąka, lekka, ciasto z bananami, lekkie ciasto, cukier, proste ciasto, ciasta z masa, ciasto z masa, ciasto z bananem

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.
Gabriela Borowiec, 6 czerwca 2014 00:53:23

ciasta bananowego jeszcze nie jadłam, a Twoje wygląda znakomicie, chyba skorzystam z przepisu :)

aaasikkk, 6 czerwca 2014 01:04:14

Korzystaj,korzystaj! :DDD Ciasto jest pulchne, wilgotne, aromatyczne, a przy tym naprawdę szybkie i proste w wykonaniu. Nic tylko zabierać się do pieczenia! :) No, może już nie dziś, bo pora chyba nie ta:P

natka, 6 czerwca 2014 11:29:05

Dzisiaj akurat mam ochotę na lody bananowe :p wchodzę do Ciebie a tu pomysł na ciasto o tym smaku :D Ach... gdybym ja jeszcze potrafiła piec ;-)No nic trzeba się skusić i zrobić - bo wgląda bardzo apetycznie a jak już jeść cos słodkiego to niech to będą domowe wypieki :-)Pozdrawiam serdecznie :-)

aaasikkk, 6 czerwca 2014 14:45:47

Naprawdę nie sposób tego ciasta zepsuć, nawet jeśli nie piecze się na co dzień :) Polecam dla początkującego cukiernika ;)