sałatka z kaszą i warzywami

26
 • sałatka z kaszą i warzywami
 • sałatka z kaszą i warzywami

  Przepis na : obiad

  Czasami człowiek wymyśla coś z niczego, albo właśnie z tego co zostało w lodówce. I tak oto powstała sałatka z kaszą. Pierwszy pomysł miało być kaszotto, ale kaszotto zazwyczaj jest na ciepło, a tego nie udało mi się na ciepło zjeść :)  Składniki: ugotowana kasza bulgur  kukurydza papryka czerwona nieduża cukinia  nieduża cebula ulubione przyprawy do doprawienia Przygotowanie: cebulę pokrój w kostkę i zarumień na rozgrzanej patelni dodaj pokrojoną w kostkę paprykę i dalej podsmażaj cukinię po... Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi AB
   Dieta dla osób z grupą krwi AB

   Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  Inne przepisy z Gotowanie z pasją

  Dodaj komentarz