Pasta z bobu i sera białego

Pasta z bobu i sera białego

Pasta z bobu i sera białego

Gdy nie wiesz co zrobić z nadmiarem bobu (Tak,  może taki wystąpić ;) gdy ugotuje się cały kg na raz) przychodzę z pomocą.  U mnie ten nadmiar został i patrzył nieobrany z lodówki. A że ostatnio  wędliny mogą dla nas nie istnieć, pasty warzywne zaczynają królować.  Co prawda tylko dla mnie,  bo nie jestem w stanie przekonać Męża,  ale może jeszcze się da namówić.  Składniki : * miseczka ugotowanego i obranego bobu (ok 200- 300g) * 2 ząbki czosnku * 15 g soku z cytryny * 80... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi AB

Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.