kanapka z pieczarkami i awokado

kanapka z pieczarkami  i awokado

kanapka z pieczarkami i awokado

Przepis na : śniadanie

Na dzień dobry kiedy mamy ochotę na pożywne i mega smaczne śniadanie. Kto powiedział, że zwykła pasta z awokado musi być nudna. Pamiętajmy to tak jak w życiu, ważne są również dodatki. A że uwielbiam pieczarki to jest to połączenie idealne, które robi się w kilka chwil, dosłownie jak będzie się szykowała dla nas herbata :)  Składniki: ulubione pieczywo 1 dojrzałe awokado garść mini pieczarek sos sojowy  sól i pieprz Przygotowanie: awokado rozgniatamy dokładnie widelcem i doprawiamy do smaku solą i... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotowanie z pasją

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi AB

Produkty niezgodne z Twoją grupą krwi mogą przyczynić się do wzrostu wagi, gromadzenia się toksyn w tkance tłuszczowej czy nawet większego ryzyka zachorowania na choroby układu pokarmowego czy krążenia?

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.