Keks Na Majonezie Z Daktylami, Żurawiną, Jabłkiem I Orzechami

Keks Na Majonezie Z Daktylami, Żurawiną, Jabłkiem I Orzechami

Keks Na Majonezie Z Daktylami, Żurawiną, Jabłkiem I Orzechami

Keks to jedno z moich ulubionych ciast, mnóstwo bakali, wilgotne ciasto i pyszna polewa...Pychota ! Moje bakalie to tym razem przewaga dużych, całych daktyli których nie chciałam kroić na kawałki dlatego większość opadła na dno, ale oczywiście możecie pominąć daktyle, a dodać inne bakalie ;) Składniki na keksówkę 20 x 10 cm: 1/3 szkl mąki pszennej 1/3 szkl mąki ziemniaczanej 3 jajka kl M 3/4 szkl cukru 3 łyżki majonezu 1 i 1/2 płaskiej łyżeczki proszku do pieczenia 1 łyżka maki do bakalii daktyle, orzechy, ż... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotowanie...to proste !

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.