Fit Szarlotka na wynos

Fit Szarlotka na wynos

Fit Szarlotka na wynos

Przepis na : śniadanie

Ten deserek traktuję jako jeden z posiłków w mojej diecie. Lubię go ze względu na to, że zaspakaja moją potrzebę na słodkie, gdy taka zaistnieje no i oczywiście jest idealny na wynos Nie używam cukru ale Wy spokojnie możecie go użyć, jeżeli fit przepisy nie są dla Was 😊 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Szarlotka – składniki (2 duże porcje) 600g obranych i startych jabłek 400g Skyru 70 g erytrolu (jeżeli używasz cukru to musisz dopasować pod siebie do smaku) 2 łyżki proszku budynioweg... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Do Garów!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.