RYBA PO GRECKU

RYBA PO GRECKU

RYBA PO GRECKU

Ryba po grecku to danie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie wigilijnego stołu. Poznajcie moją interpretację tego pysznego przepisu, idealnego zarówno na wigilijną wieczerzę, jak również jako odświętny obiad. Wbrew pozorom, „ryba po grecku” z Grecją niewiele ma wspólnego. Podobnie jak Ukraińcy dziwią się zapytani o „barszcz ukraiński”, tak samo Grecy nie znają naszej „ryby po grecku”. Nie mniej jednak potrawa jest przepyszna i jeśli ktoś nie przepada za tradycyjnym wigili... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dietolog

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

DietologDietolog

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, ryba, ryba po grecku, ryż, jabłka, surówka, dorsz, barszcz ukraiński, majonez, barszcz, obiad, diety, dieta, potrawy wigilijne, wigilijne potrawy, barszcz wigilijny, obiad dla 2 osób, ryż z warzywami, warzywa na patelnie, ryż smażony

Inne przepisy z Dietolog

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.