Naleśniki orkiszowe z kabaczkiem i pomidorami

44
 • Naleśniki orkiszowe z kabaczkiem i pomidorami
 • Naleśniki orkiszowe z kabaczkiem i pomidorami

  Przepis na : kolacja

  Sezon na pomidory został zapowiedziany i proszę bardzo...     Tego typu naleśniki kojarzą mi się wizualnie z różnymi innymi potrawami z różnych części świata. począwszy od kebaba skończywszy na tortilli. Obie opcje bardzo lubię niestety nie są one zgodne z dietą rozdzielną.      Dlatego wspaniałą alternatywą na wypełnienie tej pustki jest przygotowanie właśnie takich naleśników orkiszowych z warzywnym, czyli neutralnym farszem... Składniki na naleśniki: 3 szkl. mąki orkiszowej 2 szk... Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi A
   Dieta dla osób z grupą krwi A

   Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

  Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

  Dodaj komentarz