Sos meksykański z kiełbaskami

Sos meksykański z kiełbaskami

Sos meksykański z kiełbaskami

Przepis na : obiad

        Błyskawiczny, aromatyczny sos meksykański z kiełbaskami. To garnek pełen pożywnych i prostych składników. Znakomicie rozgrzewa, syci i nie rujnuje budżetu. Poznaj mój prosty przepis, który przygotujesz w 30 minut. Wędlina, pomidory lub przecier, fasola i na koniec natka pietruszki.  Danie jest nie tylko proste, ale też bardzo smaczne . Wystarczy się zaopatrzyć w zestaw puszek, a dom wypełni cudowny aromat. Potrawę równie dobrze można zamrozić, albo zawekować. Można podawać z chl... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Jak zrobić sos holenderski

Wiele osób zapewne słyszało o tym sosie i zastanawiało się, jak się go robi, z czego on jest i z czym się go podaje.

Czytaj dalej...

Jak zrobić zasmażkę?

Zasmażka jest podstawą wszelkich sosów, zup lub też do szparagów czy fasolki szparagowej. Często się ją stosuje nie tyle by zagęścić jakieś danie ale też by wzbogacić jego smak. Często pojawiają się problemy z zasmażką.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.