Leczo przepis

Leczo przepis

Leczo przepis

Węgierskie leczo przepis   Leczo, przepis na węgierskie leczo z kiełbasą. Sprawdzony przepis na oryginalne leczo ( lecsó ) , tak jak kuchnia węgierska zaleca. Na smalcu lub wędzonej słoninie z kiełbasą lub bez, dużą dawką papryki. Leczo to nie jest cukinia z dodatkami, to duszona papryka z pomidorami. Przepis na węgierskie leczo jest łatwy i szybki, to danie które przygotujesz w 30 minut. Kuchnia węgierska słynie z papryki, a więc oryginalne leczo składa się głównie z papryki. Jak zrobić leczo, jakie wa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

cukinia

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.