Kanapki dekoracyjne na imprezę

Kanapki dekoracyjne na imprezę

Kanapki dekoracyjne na imprezę

  Kanapki dekoracyjne na imprezę Kanapki dekoracyjne z łososiem w zielonej skórce z ogórka. Tostowe kanapki na imprezę z łososiem wędzonym też mogą być oryginalne! I to wcale nie wymaga dużo pracy. Pomyślisz: Gdzie jest ten tost jak zrobić kanapki dekoracyjne ? 🤔 Tostowa kanapka jest pod zieloną osłonką ze świeżego ogórka. Łosoś i ogórek doskonałe połączenie, takie ciastko wytrawne. Kanapki z łososiem wędzonym to nie tylko kanapki na imprezę, to także kanapki na podróż. Kanapki z kremowym serkiem typu B... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta 1000 kalorii

Dieta, przeznaczona do 5 posiłków dziennie. Niewiele zasad, poza dokładnym liczeniem kalorii.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kanapki, kanapka, łosoś, ogórki, łosoś wędzony, chleb, śniadania, przystawki, ciasteczka, ryby, kolacja, tosty, ryba

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.