Chłodnik litewski przepis

Chłodnik litewski przepis

Chłodnik litewski przepis

    Chłodnik litewski przepis, tradycyjna fit, wegetariańska zupa z gotowanej botwinki, podawana z warzywami, kwaśną śmietaną, zsiadłym mlekiem lub jogurtem na zimno. Jak zrobić samemu chłodnik litewski? Chłodnik podaje się z rzodkiewką, ogórkami, jajkiem, koprem, szczypiorkiem i innymi ziołami. Przepis na domowy chłodnik litewski jest prosty. Chłodnik to lekka, letnia warzywna zupa wegetariańska z dużą porcją warzyw czyli błonnika. Aby przygotować pyszny chłodnik wystarczą dobrej jakości, świeże ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dieta kapuściana

Zupa kapuściana jest podstawą tej diety, dzięki niej możemy stracić od 3 do 6 kg.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, ogórki, obiad

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.