Grillowane szparagi z sosem holenderskim

Grillowane szparagi z sosem holenderskim

Grillowane szparagi z sosem holenderskim

Zapraszam na kolejne danie ze szparagami. Tym razem przygotowałam przepyszne  grillowane szparagi z sosem holenderskim . Połączenie szparagów z kwaskowym, jajecznym sosem okazało się po prostu wyśmienite!  Przez dłuższy czas bałam się zrobić sos holenderski, ponieważ naczytałam się, że często on nie wychodzi - zamiast sosu wychodzi jajecznica itp. Nic bardziej mylnego - przygotowanie tego sosu nie jest trudne, wymaga jednak nieco cierpliwości i silnej ręki ;) Grillowane szparagi z sosem holendersk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienne Gotowanie

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.