Śledzie w słodkim sosie pomidorowym z kawałkami pomarańczowej papryki

Śledzie w słodkim sosie pomidorowym z kawałkami pomarańczowej papryki

Śledzie w słodkim sosie pomidorowym z kawałkami pomarańczowej papryki

Przepis na : sałatka

Czy ja nie mam dość śledzi? nie, nie mam dość :) Śledzie uwielbiam po prostu, bo można je przygotowywać na tak wiele sposobów, że nie znudzą się nigdy. Boże Narodzenie to święta pod znakiem między innymi własnie śledzi. Na naszym stole zjawią się pod postacią sałatki z czerwoną papryką, w śmietanie z bazylią i cytryną oraz w sosie pomidorowym z kawałkami pomarańczowej papryki. Kolorystycznie ta trójca prezentuje się pięknie, nie uważacie? :)Składniki:4-5 płatów solonych ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienna kuchnia niecodzienna

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

Małgorzata KMałgorzata K

Proste przepisy na proste i smaczne potrawy.


Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa pomidorowa, śledź, papryka, sosy, sos pomidorowy, słodkie, przepisy na święta, sok, sałatki, sałatka, mielone, cebula, boże narodzenie, ryby, ryba, sledzie w oleju, cytryna, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, śledzie w sosach, sałatka z papryki, przekąska, przekąski, sałatka na boże narodzenie, śledź w śmietanie, szybkie przekąski, szybka sałatka, szybkie sałatki, szybki sos pomidorowy, smaczna sałatka

Inne przepisy z Codzienna kuchnia niecodzienna

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.