Sałatka z pieczonego kurczaka z ryżem i czerwoną fasolą

Sałatka z pieczonego kurczaka z ryżem i czerwoną fasolą

Sałatka z pieczonego kurczaka z ryżem i czerwoną fasolą

Przepis na : sałatka

Sałatki, które najchętniej przygotowuję, to te z serii "na winie" czyli co-się-nawinie-to-do-sałatki. Taka sałatka pozostawia swobodę i pozwala na improwizację, która zapobiega nudzie w kuchni. Poniższą sałatkę jadłam pierwszy raz u koleżanki wiele lat temu. Zasmakowała mi, więc troszkę ją zmodyfikowałam. Wszystkie podane proporcje są orientacyjne, każdy sam niech ją zestawi według swojego gustu.Składniki:upieczone i przestudzone mięso z kurczaka, najlepiej nadają się do tego celu dwie piersi, po... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Codzienna kuchnia niecodzienna

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Małgorzata KMałgorzata K

Proste przepisy na proste i smaczne potrawy.


Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałata, ryż, pieczenie, fasola, czerwona fasola, fasola czerwona, kurczak pieczony, kurczak z ryżem, sałatki, sałatka, mięso, sosy, kurczak, majonez, mięsa pieczone, jogurt, pierś, piersi, sałatka z ryżem, sos do ryżu, sałatka z kurczakiem, lekkie dania, sos do kurczaka, sałatka z majonezem, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, kurczak majonez, lekkie sałatki, smaczna sałatka, smaczna sałatka

Inne przepisy z Codzienna kuchnia niecodzienna

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.