Po prostu rosół!

Po prostu rosół!

Po prostu rosół!

Przepis na : obiad

Rosół to zupa, której przygotowanie dla niektórych może kojarzyć się z wejściem w posiadanie wiedzy tajemnej i nic dziwnego bo do rosołu należy podchodzić z należytym szacunkiem. :) Nie warto jednak się zniechęcać bo wystarczy znać tylko kilka podstawowych zasad i gotowanie rosołu okaże się banalnie proste. Jak się zabrać za rosół? Kilka prostych zasad. Rosół to potrawa z wybitnie długą tradycją i przekazywaną z pokolenia na pokolenie recepturą. Jak to zwykle w przypadku takich dań bywa, każdy ma swój sposó... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Book of spells

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

Book of spellsBook of spells

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

rosół, mięso, kaczki, seler naciowy, wołowina, indyk, królik, zupa, skrzydełka, pasztet, dania obiadowe, sałatka, sałatki, dania mięsne, zupa warzywna, kolacja, salatka z jajkiem, kurczak, rosół z kury, kurczak z czosnkiem, zupa z selera, potrawy z kurczaka, dania z kurczakiem, sałatka z selerem, szybka zupa, sałatka z marchewki, szybka kolacja, pyszna sałatka, lekkie sałatki, kurczak z warzywami

Inne przepisy z Book of spells