Rogale marcińskie – wg oryginalnego przepisu

Rogale marcińskie – wg oryginalnego przepisu

Rogale marcińskie – wg oryginalnego przepisu

Rogale marcińskie – wg oryginalnego przepisu Takie przysmaki przygotowuje się w Poznaniu 11 listopada z okazji dnia Św. Marcina. To prawdziwa pokusa dla wszystkich mieszkańców i przyjezdnych. Delikatne listkujące ciasto i przepyszne, wilgotne nadzienie z białego maku, to połączenie, któremu ciężko się oprzeć. Przepis nie jest mega łatwy ani bardzo szybki w przygotowaniu, ale z instrukcją krok po kroku z pewnością każdy sobie z nim poradzi. Warto zaskoczyć rodzinę i gości takim oryginalnym rarytasem! Z przepisu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Blog z Apetytem

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.