Wilk syty i owca cała czyli wyprzedaże wszędzie wyglądają tak samo

Wilk syty i owca cała czyli wyprzedaże wszędzie wyglądają tak samo

Wilk syty i owca cała czyli wyprzedaże wszędzie wyglądają tak samo

Przepis na : obiad

Miniony piątek. Pismo z urzędu dostałam. Łoo, matko!  Zrozumiałam, że trzeba się stawić i wyjaśnić. I dogadać ;)  Zerwałam Lucjanka wczesnym rankiem. Mistrzu, o dziwo, nawet nie protestował. Zapakowałam go w Gizmowóz i w długą.  Na moją zgubę urząd ten stacjonuje obok pewnego dyskontu. A tu 10 Kroners Marked jest!  Oczy mi się zaświeciły. Paszczęka rozdziabiła.  Urząd nie zając, nie ucieknie. A kiełbachę wykupić mogą! Wyobrażacie sobie w Biedrze promocje po złotówce? L... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu bastalena

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

bastalenabastalena

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, pomidor, zapiekanka, zapiekanki, fasolka, cebula, susz, fasolka szparagowa, kuskus, kasza, jajko, mięso mielone, pizza , słoik, pączki, pizza przepis, ciasto na pizze, warzywa, lekka, pieczarki, mięso, proste i szybkie przepisy, banan, ciasto, słodkie, suszone pomidory, pieczarki do obiadu, mięso na obiad, obiad, papryka

Inne przepisy z bastalena