Kawałki kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych

Kawałki kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych

Kawałki kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych

Stripsy z kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych i orzechów zrobią niemałą furorę zarówno jako dnie obiadowe, jak i jako ciepła przekąska na imprezie. Podane z ulubionym sosem będą znikać w okamgnieniu! {"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","image":["https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2022\/09\/kawalki-kurczaka-w-platkach-kukurydzianych-250x250.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2022\/09\/kawalki-kurczaka-w-platkach-kukurydzianych-198x164.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2022\/09\/kawalki-kurczaka-w-platkach-kukurydzianych-320x200.jpg"],"recipeIngredient":["2 filety z kur... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bardzo Gruby Smok

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.