Bananowy koktajl białkowy

Bananowy koktajl białkowy

Bananowy koktajl białkowy

Bananowy koktajl białkowy to propozycja dla każdego, kto chce/potrzebuje zwiększyć ilość białka w swoim pożywieniu. Oczywiście z wykorzystaniem produktów o standardowej ilości białka przepis ten może służyć każdemu i na pewno będzie smakował! {"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","image":["https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2023\/12\/wysokobialkowy-koktajl-bananowy-250x250.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2023\/12\/wysokobialkowy-koktajl-bananowy-198x164.jpg","https:\/\/www.bardzogrubysmok.pl\/wp-content\/uploads\/2023\/12\/wysokobialkowy-koktajl-bananowy-320x200.jpg"],"recipeIngredient":["1 banan,\r","1 du\u0... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bardzo Gruby Smok

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Dieta bananowa

Masz lekką nadwagę, 3-7kg? A do tego kilka wolnych dni? Dieta bananowa to dieta dla Ciebie.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.